case

Jak wybrać etui na iPhone'a

iPhone z eleganckim case'em

Etui jest jednym z najważniejszych akcesoriów na smartfony, zaraz po szkle hartowanym i ładowarce. Jak więc wybrać pokrowiec na telefon?

Codzienność bez telefonu jest niewyobrażalna. Służy on wszędzie, i często jest narażany na uszkodzenia. Dlatego obudowa jest konieczna dla każdego telefonu. Producenci projektują piękne telefony, które często mają cienkie obudowy narażając klientów na kosztowne wymiany. W tym miejscu wkraczają etui, takie jak nasze.

Inwestycja

Telefony Apple'a są drogie. Inwestycja w obudowę jest po prostu bardzo zyskowna.
Według Lifelinerepairs.com 30% iPhone'ów ulega przypadkowemu uszkodzeniu.

Prawie wszystkim chociaż raz niebezpiecznie wypadnie iPhone z ręki. Brak dobrego case'a to prawie 100% szans na zniszczenia w takim przypadku. A ceny wymian zaczynają się od 1000zł w górę.
Lepiej nie być jednym z tych pechowców.

Wygląd

iPhone 13, iPhone 12, iPhone X i wszystkie inne telefony Apple cechują się niezwykłą elegancją, piękną prostotą i designem premium. Często jest to najważniejszy powód zakupu. Dlatego warto wybrać obudowę, która nie umniejsza tych walorów i uniknąć kiczu.

Jakość

Smartfony Apple są przede wszystkim personalnymi kompanami z wyższej półki. Obudowy z bazaru za 5zł, najczęściej tracą właściwości ochronne i żółkną po kilku miesiącach. Dlatego, zalecamy kupić obudowę na długie lata, taką jak Case Premium od CaseWise, która dodatkowo oferuje gwarancję na utrzymanie wyglądu przez lata!

Bezpieczeństwo

Obudowy wykonane z aluminium czy materiałowe, mogą prezentować się dobrze, ale ich amortyzacja jest znikoma. Dlatego - lepiej wybrać coś z silikonu czy skóry. Również ważne jest zwrócenie uwagi na ochronę aparatów z tyłu. 

Nasza ocena

Jako zespół osób oddanych ochronie urządzeń naszych klientów, i sprzedażą najlepszy rozwiązań, uznajemy, że jakiekolwiek etui od CaseWise, spełnia powyżej przedstawione warunki najlepiej na rynku - za przystępną cenę.

 

Czytaj dalej

5 powodów dlaczego warto kupić etui iPhone

Zostaw komentarz

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.